fbpx

Akademia tańca dla dzieci Move On to miejsce, którym dzieci pracują nad sobą, rozwijają możliwości drzemiących w ciele i w umyśle oraz świetnie się bawią!

Chcesz zadbać o rozwój swojej pociechy? Sprawdź nasze kursy dla najmłodszych! Oferujemy zajęcia, które skupiają się na nauce podstawowych elementów tanecznych, na naturalnym ruchu i rozwijaniu motoryki Twojej pociechy. Oferujemy specjalnie opracowane lekcje tańca dla nastolatków skoncentrowane na zdobywaniu nowych umiejętności rozbudzeniu pasji.

Zajęcia taneczne dla dzieci, które Twoja pociecha pokocha!

Nasze zajęcia taneczne są prowadzone przez doświadczoną kadrę. Instruktorzy Move On Akademia są tancerzami z talentem pedagogicznym. Potrafią nawiązać kontakt i zbudować trwałe relacje ze swoimi podopiecznymi. Dzięki temu atmosfera w czasie każdego spotkania jest fantastyczna, a lekcje tańca lub zajęcia z akrobatyki i gimnastyki to świetna okazja do nawiązania przyjaźni. W naszej szkole odbywa się również nauka tańca hip-hop dla dzieci – to zajęcia, które lubią szczególnie chłopcy.

Nasza szkoła tańca dla dzieci i młodzieży czeka! Przekonaj się, jak Twoje dziecko zyskuje pewność siebie, odnajduje się w grupie rówieśników i zdobywa nowe umiejętności. Sprawdź, jak wyglądają zajęcia i jak działa nasza szkoła tańca. Jazz, hip-hop, czy modern – to tylko niektóre style, które poznają wszyscy nasi uczniowie. Zapraszamy do galerii!

2019

Wielkie otwarcie

2019

Sesja

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka prywatności.