fbpx
Instruktorzy tańca

Szkoła tańca współczesnego z wykwalifikowaną kadrą

W Move On Akademia profesjonalna kadra instruktorska czuwa nad rozwojem i bezpieczeństwem Twojej pociechy. W czasie zajęć nasi najmłodsi klienci uczą się, wzmacniają i doskonale bawiąc, poznają siebie i swoje możliwości. Tancerze z wieloletnim doświadczeniem oraz pasją do nauczania dbają miłą, rodzinną atmosferę i prowadzą zajęcia w duchu przyjaznej rywalizacji. Dzięki ich zaangażowaniu nasza akademia tańca oferuje między innymi taniec połączony z gimnastyką oraz taniec nowoczesny dla młodzieży. Atrakcyjne zajęcia i świetna atmosfera sprawiają, że Move On jest miejscem, do którego najmłodsi klienci chętnie się zapisują i z pasją i zaangażowaniem uczęszczają na zajęcia.

Zajęcia, które Twoje dziecko pokocha

Naszą Akademię tworzą ludzie, dla których taniec to wielka pasja. Chcąc dzielić się swoimi zainteresowaniami i wiedzą z dziećmi i młodzieżą, proponują zajęcia dostosowane do możliwości, a przede wszystkim oczekiwań klientów.

Inspirująca muzyka, dużo pracy, ale i ogrom pozytywnej energii. Naszą siłą jest choreografia przedstawiana w prosty i zrozumiały sposób – tak działa akademia tańca dla nastolatków!  

Zacznij rozwijać pasję dziecka

W naszej ofercie znajdziesz zajęcia taneczne dla dzieci Kids Move, które zostały opracowane z myślą o maluchach w wieku od 4 do 6 lat. To połączenie nauki podstawowych elementów, kroków tanecznych i zabawy ruchowej z muzyką – świetny sposób na wzmocnienie rozwijającego się organizmu. Twoja pociecha po kilku godzinach w przedszkolu wciąż jest pełna energii? Przyprowadź ją na zajęcia do Move On Akademia! Gimnastyka ogólnorozwojowa dla nastolatków oraz akrobatyka dla dzieci to nasze kolejne propozycje dla najmłodszych miłośników sportu. Zacznij rozwijać pasję swojego dziecka od najmłodszych lat!

Aleksandra Żak

Od najmłodszych lat, pełna energii i szukająca swojej
artystyczno-sportowej drogi, trafiła do łódzkich klubów sportowych,
gdzie na poważnie zaczęła swoją karierę taneczną. Dzięki pasji,
determinacji i samodyscyplinie szybko nauczyła się podstaw wszystkich styli tanecznych, a zdobytą wszechstronność uważa za jedną z głównych zalet prawdziwego tancerza. Jej perełką zostały jednak techniki współczesne, modern jazz, jazz i wszystkie ich pochodne z wykorzystaniem elementów gimnastycznych i akrobatycznych. Poprzez udział w wielu pokazach i musicalach nabyła wieloletnią praktykę sceniczną. Oprócz występów na deskach teatrów brała udział w wielu turniejach tanecznych, gdzie osiągnęła znaczące sukcesy, m.in powołanie do Kadry Narodowej w Tańcu Sportowym i wywalczenie na Mistrzostwach Świata tytułów Mistrzowskich w kategoriach solowych.
Oprócz tego może pochwalić się tytułem wielokrotnej Mistrzyni Polski w Tańcu Sportowym w różnorodnych kategoriach, m.in. Dance Show, Fantasy Show, Free Dance, Jazz Funk, Dancehall, zarówno w występach solowych jak i grupowych. Wciąż regularnie podwyższa swoje umiejętności  i kwalifikacje taneczne, szkoląc się u choreografów światowej klasy (Nicolas Huchard, Julia Spiesser, LukasMcFarlane, Dominic-Lawrence Smith, Chris McCarthy, Jan Ravnik, Lee Daniel, Rob Rich, Thierry Thorane Verger, London Dyer,  Tony Czar, Erica Sobol, Kevin Maher, Leroy Curwood i wielu innych).

Od ponad 7 lat nieustannie prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży,
którym przekazuje swoją pasję, miłość, zebraną wiedzę i doświadczenie.
Najwięcej satysfakcji sprawia jej rozwój swoich podopiecznych. Wielką
radość a zarazem stres przeżywa widząc swoich tancerzy na scenie. Dużo uwagi zwraca na wyraz artystyczny i emocje jakie płyną z tańca. Od zawsze uważa, że ,,Taniec pozwala na luksus bycia sobą’’, ale również stwarza możliwość wejścia w wiele niezwykłych ról.
Wymagająca na zajęciach ale zawsze dająca z siebie 100%. Uśmiechnięta,
pełna energii, optymizmu i chęci do szkolenia nawet najtrudniejszych
przypadków, gdyż talent to tylko 10%, a reszta to ciężka praca i
radość z tego, co się robi.

W Move On jest trenerem grup zamkniętych oraz prowadzi zajęcia FEEL
FUSION MOVE, gdzie łączy wszystkie swoje inspiracje, COMMERCIAL MOVE,
a także przygotowuje dzieci do wejścia w profesjonalny świat tańca na
zajęciach KIDS MOVE i MIX MOVE.

Beata Maślankiewicz

    Instruktor, choreograf, nauczyciel i zawodowa tancerka. Animator ruchu oraz absolwentka Wydziału Nauk o Wychowaniu na kierunku Pedagogika w Łodzi. Swoje pierwsze kroki taneczne stawiała w Studiu Tańca Kabaret w Łodzi, i to tam odkryła, że taniec jest jej wielką pasją. Nabyła tam wieloletnią praktykę sceniczną, poprzez udział w wielu turniejach i występach tanecznych, zarówno na deskach teatru, jak i na halowym parkiecie. Brała udział w wielu spektaklach taneczno-teatralnych wystawianych na scenach łódzkich teatrów.

    Zaangażowanie i oddanie jakie wkładała w tę działalność artystyczną zaowocowały tym, że dziś może pochwalić się tytułem wielokrotnej Mistrzyni Polski w tańcu sportowym w kategorii Dance Show, Fantasy Show czy Jazz Funk, jednak na swoim koncie ma również sukcesy solowe w Mistrzostwach Świata m.in. w takich kategoriach jak: Dancehall czy Free Dance. Od wielu lat uczestniczy także w różnych warsztatach tanecznych, gdzie przede wszystkim doskonali swoje umiejętności z zakresu tańca jazzowego, który jest jej najbliższy. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć tanecznych, przy czym najbardziej kocha pracę właśnie z dziećmi i młodzieżą. Jest osobą niezwykle otwartą, serdeczną, pełną pasji i miłości do tańca, którą precyzyjnie pragnie przekazywać swoim wychowankom. Na zajęciach stawia nie tylko na ogólny rozwój motoryczny dzieci, ale przede wszystkim na dobrą zabawą i praktyczne spożytkowanie nagromadzonej energii.

Diana Stasiak

Dyplomowany instruktor tańca nowoczesnego, disco dance i hip hop. Od najmłodszych lat pasjonuje się tańcem nowoczesnym i hip hopem. Była tancerką w formacjach hip hopowych KS Czarne Stopy oraz DNA DANCE STUDIO, wraz z którymi zajmowała czołowe miejsca na wielu konkursach, turniejach i festiwalach ogólnopolskich oraz Mistrzostwach Polski federacji IDO
i ZNTS. Uczestniczyła w warsztatach prowadzonych przez najlepszych instruktorów hip-hopu, house, jazz czy dancehall, m.in. takich jak London Dyer, Diana Matos, Lee Daniel, Chris McCarthy, Nicklas Pedersen, Dominik Lawrence, Rob Rich, Filip Czeszyk, Katarzyna Mieczkowska, Marta Czyż, Anna Julia Dębowska, czy Krzysztof Mazur. Diana posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć
z dziećmi i młodzieżą w wieku 4-18 lat. Stworzyła dwa zespoły disco dance:  Disco Dream Kids i Disco Dream Juniros w Egurrola Dance Studio w Łodzi. Pod jej trenerskimi skrzydłami formacje zajmowały wysokie lokaty na turniejach ogólnopolskich. Diana to instruktor tańca z powołania, na swoich zajęciach zaraża energią i pasją do tańca. W starszych grupach stawia na rozwój tancerzy przez naukę techniki tańca i wyrazu scenicznego, a dzieci wprowadza w świat tańca i uczy przez zabawę.

Daria Szymańska

Tancerka, pedagog tańca, choreograf, performerka. Absolwentka OSM im. H. Wieniawskiego w Łodzi, Akademii Muzycznej G. i K. Bacewiczów w Łodzi. Obecnie jest studentką Akademii Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego Łodzi. Na swoim koncie ma również studia podyplomowe Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.  Jako tancerka uzyskała najwyższe kwalifikacje w technice tańca towarzyskiego – międzynarodową klasę „S”. Mimo to, jej pasja ukierunkowała się przede wszystkim w technikach tańca współczesnego, modern, jazz, contemporary. Nieustannie rozwija swoja wiedzę z zakresu tańca na licznych warsztatach, szkoleniach i kursach. Trenowała pod okiem polskich i zagranicznych tancerzy, pedagogów, choreografów i trenerów. Stworzyła autorski program nauczania „Exalt Space Move Technique”. Współtworzy spektakle teatralne, filmy fabularne, filmy krótkometrażowe, seriale, videoclipy, pokazy mody, reklamy.  Jest choreografem, tancerką, reżyserem wielu choreografii, spektakli i filmów.  Zawsze powtarza: „technika, technika i jeszcze raz technika. Potem tańcz, tak, jak czujesz”.  Z ogromnym optymizmem i zaangażowaniem, przekazuje swoją pasję, energię i wiedzę.

Marysia Wasilewska

Pozytywna energia i uśmiech najlepiej opisują Marysię Wasilewską! W tańcu zakochała się wiele lat temu, ale street dance znalazł szczególne miejsce w jej sercu.  Szkoli się również w innych stylach tanecznych takich jak taniec współczesny i high heels. Swoją wiedzę zdobywa na licznych warsztatach w Polsce jak i za granicą. Na  zajęciach Marysi najważniejszy jest power!  W Move On poprowadzi dla Was STREET MOVE!

Instruktorzy akrobatyki

Piotr Maślankiewicz

Instruktor akrobatyki tanecznej, trener klasy II akrobatyki sportowej, tancerz posiadający klasę „A” w tańcu towarzyskim. Od ponad 20 lat czynnie zajmuje się działalnością akrobatyczno-taneczną. Nie tylko wielokrotnie reprezentował Łódź i Polskę na międzynarodowych turniejach tańca towarzyskiego, lecz także udzielał się artystycznie w sztukach teatralnych na deskach teatru muzycznego i „Teatru V6” w Łodzi. Współpracował również z Łódzką szkołą filmową PWSFTvIT, gdzie tworzył choreografię do wielu produkcji filmowo-telewizyjnych. Przez wiele lat był członkiem szkoły kaskaderów filmowych, gdzie zdobyte umiejętności wykorzystuje obecnie jako instruktor akrobatyki sportowej. Od 2010 roku specjalizuje się w akrobatyce i gimnastyce tanecznej, gdzie nieustannie szkoli dzieci i młodzież klubu sportowego „7coma7”, zespołu artystycznego „Pędziwiatry” oraz Akademii Tańca 4-20 ze Skierniewic. Regularnie pracuje także z zawodniczkami startującymi w zawodach tanecznych organizowanych przez Polski Związek Tańca Sportowego. Od 2011 roku jest sędzią sportowym w PZTS, a w kolejnych latach poszerzył swój zakres sędziowski o dyscyplinę Pole Sport oraz tańca towarzyskiego PZTS.

Maja Janowska

Maja swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat. Tańcem sportowym zajmuje się od 14 roku życia biorąc udział w ogólnopolskich turniejach, oraz trenując akrobatykę. Wcześniej miała okazję występować na scenach łódzkich teatrów tj. Teatr Muzyczny, czy Teatr Wielki. Maja to pełna energii, kreatywna i zakręcona na punkcie sportu osoba, której pasją jest rozwijanie tanecznych umiejętności. Startując w zawodach zdobyła liczne tytuły – jednymi z ostatnich są 4. miejsce na Mistrzostwach Świata IDF World Championships in Modern Dance Sport 2019 oraz 2. miejsce podczas Pucharu Polski w Radzyminie.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka prywatności.