fbpx
O nas

Jesteśmy profesjonalnymi tancerzami – taniec to całe nasze życie.

Stworzyliśmy Akademię tańca Move On, jako miejsce dla wszystkich, którzy kochają taniec i chcą się w nim rozwijać.

Taniec dla dzieci i młodzieży – postaw na rozwój!

Nasza Akademia tańca sportowego to miejsce, w którym dzieci i młodzież mogą rozwijać się poprzez świadomy ruch. Taniec w Move On Akademia to o wiele więcej niż tradycyjna szkoła tańca dla młodzieży z ofertą zajęć ruchowych. Dbamy, by program był kompleksowy i dostosowany do potrzeb oraz możliwości fizycznych młodszych jak i starszych tancerzy. Zajęcia taneczne, które organizujemy, to sposób na życie – dają niesamowite korzyści dzieciom i młodzieży.

Szkoła tańca dla nastolatków – zajęcia, których szukasz

Nasza oferta jest rozbudowana i dostosowana do również do potrzeb najmłodszych klientów – taniec nowoczesny ( KIDS MOVE), gimnastyka ogólnorozwojowa dla dzieci, akrobatyka taneczna. Mamy to! Układając plan zajęć, stawiamy na aktualne zainteresowania dzieci i młodzieży. Chcesz zadbać o podstawową edukację taneczną swojego dziecka? Sprawdź nasz grafik!

Zajęcia taneczne ukształtują charakter dziecka

W czasie każdych zajęć kładziemy nacisk na profesjonalną opiekę doświadczonych instruktorów, dla których kontakt z dziećmi i młodzieżą to przyjemność. Regularne ćwiczenia fizyczne, wzmacnianie, rozciągnie, ćwiczenia techniczne i naturalny ruch wykorzystywany w improwizacji kształtują charakter, a występy uczą dzieci świadomego czerpania radości z sukcesów oraz skutecznego radzenia sobie z porażkami.

(…) Młody człowieku, magia tańca jest dziełem czystego przypadku. Ironia polega na tym, że musisz pracować ciężej od wszystkich, żeby doszło do tego przypadku. A kiedy to już się stanie, masz gwarancje, że to jedyna rzecz w twoim życiu, która już nigdy się nie zdarzy. Dla niektórych jest to nieprzyjemna sytuacja, jednak dla innych to jedyna ekstaza. Może więc powinieneś zapomnieć wszystko, co powiedziałem i zapamiętać tylko to: "jedyne piękno w życiu sprowadza się do tego, że piękno może się czasami zdarzyć". (…)
Colum McCann

W czasie tańca mamy możliwość, by pracować nad własną osobowością, aby przekraczać granice i bariery. Ruch w rytmie muzyki oraz regularne ćwiczenia prowadzą do poznania samego siebie i kształtują charakter.

W Move On Akademia taniec jest dla nas istotą życia, traktujemy go zawsze na 100%. Nieustannie koncentrujemy się na poszerzaniu naszej wiedzy i rozwijaniu nowych umiejętności, by jeszcze lepiej prowadzić zajęcia i dzielić się naszą pasją i miłością do tańca i akrobatyki tanecznej.

Od ponad siedmiu lat zajmujemy się profesjonalnym treningiem dzieci i młodzieży. Oferujemy atrakcyjne zajęcia z sektora tanecznego DANCE MOVEMENT (m.in. taniec współczesny, nowoczesny, hip hop, modern jazz dla dzieci) i akrobatycznego ACRO MOVEMENT (m.in. gimnastka ogólnorozwojowa dla młodzieży, akrobatyka taneczna) Na swoim koncie mamy wiele sukcesów tanecznych, wychowaliśmy wielu Mistrzów Polski. Konsekwentnie i z pasją przekazujemy nasze doświadczenie i zdobywaną wiedzę. Praca w naszej Akademii to wspólny wysiłek, który codziennie przybliża nas do realizacji założonych celów. Move On Akademia to po prostu świetna szkoła tańca. Modern jazz to jeden ze stylów, którego możesz się u nas nauczyć.

Move On to szkoła tańca dla młodzieży - miejsce, w którym doświadczenie kadry instruktorskiej łączy się z pasją i zaangażowaniem młodych tancerzy. W czasie zajęć dochodzi do niesamowitej wymiany energii. Nieustannie uczymy się od siebie i wspólnie dążymy do wypracowania nowych standardów w nauce tańca.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka prywatności.