fbpx

Oferta gabinetu TERAPJO

Joanna Wdowiak

Moje zainteresowanie masażem i usprawnianiem sięgają jeszcze szkoły średniej, kiedy to po raz pierwszy zapoznałam się z techniką japońskiego masażu shiatsu. Pasja przerodziła się w zawód. Już jako absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Łodzi, swoje doświadczenie zdobywałam w pracy z dziećmi w Szpitalu Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi na stanowisku fizjoterapeuty, instruktora gimnastyki, masażysty i instruktora pływania. Praca z dziećmi i młodzieżą do dziś dostarcza mi olbrzymiej satysfakcji. Po godzinach pracy w szpitalu pediatrycznym niosłam indywidualną pomoc osobom z zespołami bólowymi kręgosłupa, po wylewach, złamaniach, a także osobom z innymi dysfunkcjami. W czasie wolnym poszerzałam swoje umiejętności zawodowe oraz interpersonalne. Zdobyte kompetencje zaowocowały otworzeniem własnego gabinetu w 2007 r. Niedługo potem z rodziną przeniosłam się na kilka lat za granicę. Nauczyłam się tam innego, holistycznego (wschodniego) spojrzenia na potrzeby człowieka. Po powrocie zdecydowałam o otworzeniu gabinetu, który szczególnie dba o osoby przepracowane i wyczerpane zawodowo. To nie przypadek sprawił, że rozpoczęłam współpracę z MOVE ON Akademią Tańca Sportowego. Nie ma lepszej inwestycji niż praca i dbałość o zdrowie młodego pokolenia. Tym bardziej że Akademia realizuje wzorcowy model łącząc pasję, taniec, zdrowie, a wszystko to w przyjaznej atmosferze.

Moja Firma Terapjo Mobilny Gabinet Regeneracji jest nastawiona na niesienie pomocy tym, dla których takie wartości jak ruch, zdrowie, właściwa dieta mają istotne znaczenie. W swojej pracy stawiam na kompleksowość i indywidualizm, ale i na zmianę nawyków osoby, z którą pracuję . Zależy mi na tym, aby młody człowiek po wizycie w moim gabinecie wyszedł z poczuciem ulgi i świadomością, że jego zdrowie zależy najbardziej od niego samego. Dlatego dzięki wytrwałości przy wykorzystaniu zaleconych ćwiczeń, zabiegów niezbędnych dla zdrowia uda się osiągnąć zamierzony cel.

OFERTA GABINETU TERAPJO

 • masaż klasyczny kręgosłupa / jednego odcinka kręgosłupa / kończyny / stawu
 • masaż sportowy (regeneracyjny)
 • masaż uspakajający
 • masaż shiatsu
 • ćwiczenia korekcyjne, kształtujące
 • ćwiczenia z systemem chłodzenia Kodiak
 • ultradźwięki / fonoforeza (z lekiem klienta)
 • laser sportowy
 • galwanizacja, jonoforeza (z lekiem klienta)
 • prądy Trӓberta, Tens, Kot`za
 • prądy interferencyjne
 • diadynamik
 • lampa sollux (filtr czerwony, niebieski)
 • konsultacje dzieci młodzieży

Oferta Gabinetu Regeneracji TERAPJO jest skierowana do dzieci i młodzieży korzystających z zajęć tańca i akrobatyki w Akademii Tańca Sportowego Move On. Młodym sportowcom proponuję usługi nastawione na ich regenerację po intensywnych zajęciach ruchowych, którym zwykle towarzyszą napięcia mięśni, zakwasy, przeciążenia itp . Jest to ważne w okresie ich szybkiego rozwoju i wzrostu, aby nie doszło do trwałych dysfunkcji narządu ruchu. Podczas pracy w gabinecie wykorzystywane są sprawdzone metody takie jak: masaże specjalistyczne z elementami terapii manualnej, ćwiczenia korygujące, laser sportowy, elektroterapia, ultradźwięki, światłolecznictwo. Przy systematycznym korzystaniu z oferty gabinetu młodzi tancerze mogą uniknąć poważnych kontuzji. Dzięki systematycznej pracy zminimalizujemy napięcia mięśni, które są stałym problemem towarzyszącym tancerzom. Oprócz tego korekcja wad postawy to kolejny ważny temat, który powoduje w konsekwencji większą podatność na ból. Właściwy dobór ćwiczeń i wypracowanie zdrowych nawyków ruchowych i żywieniowych u dziecka to gwarancja zdrowia w przyszłości. Wizyta w gabinecie trwa ok. 45 minut i jest możliwa we wtorki i czwartki w godzinach 15.00 – 20.00 oraz w soboty 9.00-14.00. Koszt jednego spotkania to 80 zł.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka prywatności.