fbpx

Taniec – rozwój ciała i osobowości

Przygotowaliśmy zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży skoncentrowane na rozwoju ciała i kształtowaniu charakteru. Zależy nam, by uczniowie Move On Akademia pokochali autentyczny naturalny (bardziej autentyczny, własny ) ruch i odnaleźli w sobie pasję do tańca i autentyczny styl.’Uczymy nawet najmłodszych jak za pomocą tańca współczesnego i nowoczesnego uwalniać nagromadzone w ciele emocje i rozwijać swoje możliwości.’

Taniec dla nastolatków – nie tylko rozwój ciała ale i rozwój ducha

Czerpiemy inspiracje z różnych stylów tanecznych, które pozwalają nam opracować atrakcyjne choreografie. Stawiamy na radość i naturalność – w naszej ofercie jest również gimnastyka ogólnorozwojowa dla młodzieży oraz akrobatyka, która cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno dziewczynek jak i chłopców. Robienie przewrotów, przerzutów bokiem oraz zajęcia na Air Trackach, czyli powietrznych ścieżkach akrobatycznych, są dla dzieci świetną zabawą. Najmłodsi, którzy uczęszczające na zajęcia w naszej Akademii, mają okazję rozwijać wśród rówieśników zdolność pracy w grupie oraz rywalizacji w sportowym duchu. Oferujemy możliwość atrakcyjnego spędzania czasu na zajęciach. Akademia tańca dla młodzieży zaprasza!

Szukasz zajęć dla Twojego dziecka?

Oferta naszej szkoły tańca jest rozbudowana i dostosowana do potrzeb dzieci oraz młodzieży. Zastanawiasz się, które zajęcia będą atrakcyjne dla Twojego dziecka? Skontaktuj się z nami, pomożemy wybrać kurs dostosowany do oczekiwań oraz możliwości Twojej córki lub syna!

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka prywatności.