fbpx

SPECIAL MOVEMENT

Udział w zajęciach grup zamkniętych to wyróżnienie za ciężką i systematyczną pracę na treningach tanecznych. Tancerze formacji są odpowiedzialni za całą grupę, pokonują swoje ograniczenia i tworzą zgraną drużynę. Formacje taneczne charakteryzuje intensywny trening fizyczny 2-4 razy w tygodniu. Na zajęciach oprócz choreografii w różnych stylach tanecznych ćwiczymy rozciąganie, siłę, technikę i akrobatykę taneczną. Podczas obozów i sezonu opracowywane są choreografie prezentowane na turniejach i festiwalach tanecznych. Zawodnicy również mają możliwość startów w mini formacjach, solówkach i duetach.
    Aby dołączyć do grup zamkniętych trzeba wykazać predyspozycje do ciężkiej, systematycznej pracy, zaangażowanie w zajęciach, oraz dążyć do ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności. Poziom, predyspozycje i umiejętności tancerza określa trener prowadzący. W ciągu sezonu będą również organizowane otwarte nabory do grup zamkniętych.
     W przypadku zainteresowania dołączeniem do już działającej formacji tanecznej w trakcie sezonu, prosimy o kontakt z trenerem prowadzącym. Udzieli on informacji o możliwościach dołączenia do grup.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka prywatności.